APLIKACJE MOBILNE

darmowe i bez reklam

POBIERZ z Google Play
new meridian API 1

SMARTFON, KTÓRY SPRZYJA NAUCE

Na platformie Google Play udostępniamy nasze darmowe aplikacje na urządzenia mobilne

API Flagi

Flagi i stolice świata

Dzięki której możesz sprawdzić (lub się nauczyć) flag i stolic państw całego świata. Znajdziesz w niej 235 państw, terytoriów zależnych i krajów nieuznawanych. Świat możesz przeglądać w całości lub wybrać kontynent i sprawdzić się samodzielne albo w parze, rywalizując po obu stronach ekranu.  Zaletą pojedynku jest to, że wystarczy jeden smartfon na dwóch uczniów.

POBIERZ   
API Historia Wladcy

Historia Polski. Władcy i wydarzenia 960-1795

Z pomocą tej aplikacji możesz przygotować się do sprawdzianu, egzaminu czy olimpiady. Aplikacja przetestuje twoją wiedzę na poważnie. Możesz się z niej też sporo nauczyć. Możesz przypomnieć sobie to, co wyleciało z pamięci po kilku dniach czy wielu latach. Daj aplikację swoim dzieciom, daj swoim rodzicom. Niech sprawdzają, ile pamiętają.

POBIERZ   
API Historia XIXw

Historia Polski XIX w.

Zachęceni dobrym przyjęciem przez naszych użytkowników, “Władców i Wydarzeń 960-1795”, kontynuujemy historię Polski, krocząc przez XIX wiek. Nie jest łatwo, ale warto. Próbujcie! Nic nas tak nie motywuje jak wiadomość:

Dzieki za aplikację, bo wcześniej dostawałam 1+,2,3,3-. A TERAZ 5+, 5, 4+

Oddajemy więc w twoje ręce nowe wyzwanie i dużą dawkę wiedzy do nauczenia i przetestowania. Pobierz, skomentuj, podziel się i … ucz TERAZ na 5+,5, 4+. Powodzenia!

POBIERZ