MERIDIAN to wydawnictwo kartograficzno-edukacyjne obecne na rynku od 25 lat oraz uznana marka pomocy dydaktycznych o najwyższej jakości. Wydajemy ścienne mapy geograficzne, historyczne i konturowe, a także tablice i plansze dydaktyczne dla szkół. Od wielu lat udostępniamy nasze zasoby także w wersji multimedialnej jako atlasy geograficzne i historyczne z edytowalnymi mapami interaktywnymi. Tworzymy również edukacyjne aplikacje mobilne.
Obsługujemy kompleksowo jednostki edukacyjne, samorządy i przedsiębiorstwa.

Marka MERIDIAN od początku jest synonimem nowoczesnych map i innowacyjnych, interdyscyplinarnych rozwiązań edukacyjnych. Zawsze też staramy się znaleźć atrakcyjną wizualnie oraz czytelną formę dla najbardziej nawet złożonych zagadnień. Szczególną wagę przykładamy do jakości wykonania i trwałości produktu, w związku z tym możemy udzielić naszym klientom 5 lat gwarancji na oprawę i foliowanie.

W ofercie znajdują się pomoce szkolne i naukowe do następujących przedmiotów: historia, geografia, biologia, chemia, matematyka, nauczanie początkowe, WOS, fizyka, informatyka, kartografia, język polski, angielski, hiszpański, niemiecki i rosyjski. Uzupełnieniem do ściennych map i plansz są mapy konturowe, matryce do ćwiczeń oraz materiały metodyczne.

Dla zwolenników map w wersji cyfrowej mamy multimedialne atlasy ćwiczeniowe do historii oraz multimedialne atlasy do geografii. Przeznaczone one są do użytkowania na tablicach interaktywnych, w pracowniach komputerowych oraz na PC. Ich unikalną cechą jest możliwość edycji map – komponowania własnych ćwiczeń oraz zadań. Oferujemy nauczycielom nowoczesne pomoce naukowe, które umożliwią urozmaicenie prowadzonych przez nich zajęć czy też skrócą czas przygotowania do lekcji.

Drugi segment naszej działalności to usługi kartograficzne oraz kartografia reklamowa. Udzielamy również licencji na użytkowanie naszych map i plansz. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia przykładowych zleceń oraz naszych referencji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, najwygodniejszą i najszybszą formą kontaktu jest wysłanie zapytania przez formularz z zakładki KONTAKT lub bezpośrednio na e-mail info@meridian.com.pl